Veterinārais centrs "AnRiVet"

Veterinārais centrs "AnRiVet"


Veterinārais centrs - aptieka
 

Marta mēnesī pucēsim suņiem zobiņus!

Arī suņiem, tāpat kā cilvēkiem veidojas zobakmens un bojājas zobi, tāpēc suņi cieš sāpes un sāk pasliktināties viņu pašsajūta.. Ne visi suņu saimnieki atpazīst simptomus, kas liecina par slimiem zobiem, bet liela daļa saimnieku nav radinājuši suni mutes apskatei un pat, ja simptomi zināmi, nevar pārliecināties par zobu stāvokli, jo suns to neļauj.

     Neveicot regulāru suņa zobu tīrīšanu, baktērijas pamazām iekļūst mikroplaisās starp smaganām un zobu, izraisot vēl dziļāku iekaisumu. Laika gaitā šis iekaisuma process padziļinās un var nonākt līdz pat zoba saknei, novedot pie zobu izkrišanas un nopietniem smaganu iekaisumiem. Tāpēc vispareizākais ir kopt suņa zobus jau no mazotnes – uzreiz pēc tam, kad piena zobus nomaina pastāvīgie, tomēr vairums suņu saimnieku suņu mutes higiēnai ir gatavi pievērsties tikai pēc tam, kad veselības problēmas sevi jau pieteikušas.

    Jāatzīst, kad suņu zobu veselības problēmām Latvijā ir tendence pieaugt, tāpēc arī šogad martā – Suņu zobu veselības mēnesī – būs pieejamas bezmaksas konsultācijas un zobu tīrīšanas padomi suņa pieradināšanai pie mutes apskates un higiēnas.

  
Iepriekš lūgums pieteikt vizīti uz konsultāciju un zobu apskati!
Dāvanā saņemsiet Dentastix graužamo gardumu savam mīlulim!

UZ TIKŠANOS!

2015-02-13 15:40  |  Skatīts: 1560x         Ieteikt draugiem       TweetMe   

Atpakaļ